• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт кабінету фізики та кабінету біології

Оголошено тендер

397 848.00 UAH
Номер: ba1e10bb17234e5a95f277d7a74c6ff8
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-011160-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ГІЛЬЧАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЗДОВБИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ГІЛЬЧАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЗДОВБИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 397 848.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт кабінету фізики та кабінету біології
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 31.08.2026 15:41

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт кабінету фізики та кабінету біології
Код ДК 021:2015: 45451100-4 Оздоблювальні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1000 - Освіта
Адміністративно-територіальна класифікаціяРівненська
Сума397 848.00 UAH