-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електричні побутові прилади
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-009202-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 00:00)
304 973.04
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
09
дн
01
год
36
хв
55
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
26d0095788e24177b4da608bd2eaec8c
Внутрішній номер закупівлі:
30242485
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-009202-a
Замовник:
Комунальна установа "Центр з обслуговування закладів освіти" Сокальської міської ради Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41829167
-
Адреса:
80000, Україна, Львівська область, Сокаль, ВУЛИЦЯ ШАШКЕВИЧА, будинок 86
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Понурок Ростислав Сергійович 380986447205 centrosvitasokal@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
304 973.04 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 15:49 - 07.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 15:49 - 10.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 15:49 - 07.09.2026 00:00
Аукціон:
з 10.09.2026 15:30
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴304 973.04 Електричні побутові прилади