-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електричні побутові прилади
Оголошено тендер
365 967.65
UAH
Номер:
3467d725bf05402d8e34427b87f2a606
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-010918-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальна установа "Центр з обслуговування закладів освіти" Сокальської міської ради Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41829167
-
Адреса:
80000, Україна, Львівська область, Сокаль, ВУЛИЦЯ ШАШКЕВИЧА, будинок 86
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальна установа "Центр з обслуговування закладів освіти" Сокальської міської ради Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41829167
-
Адреса:
80000, Україна, Львівська область, Сокаль, ВУЛИЦЯ ШАШКЕВИЧА, будинок 86
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
365 967.65 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електричні побутові прилади
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові прилади
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.08.2026 15:35
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Міксер занурювальний «Frosty HM-177» або еквівалент
Кількість
1 штука
Період постачання
до 12.10.2026
Блендер «GORENJE HBC804QW» або еквівалент
Кількість
6 штука
Період постачання
до 12.10.2026
Блендер «Tefal QUICK CHEF HB656838» або еквівалент
Кількість
1 штука
Період постачання
до 12.10.2026
Витяжка кухонна «ProfitM Фортуна Стандарт» або еквівалент
Кількість
2 штука
Період постачання
до 12.10.2026
Витяжка настінна м - 2,0 «GGM GASTRO (WHIE207M)» або еквівалент
Кількість
1 штука
Період постачання
до 12.10.2026
Електроовочерізка «Vektor GJ817» або еквівалент
Кількість
1 штука
Період постачання
до 12.10.2026
Сковорода промислова електрична «Арм-Еко СЕ-0,25Ч» або еквівалент
Кількість
1 штука
Період постачання
до 12.10.2026
Ручний міксер «ZELMER ZHM 2550» або еквівалент
Кількість
1 штука
Період постачання
до 12.10.2026
Міксер «Bosch MFQ36490» або еквівалент
Кількість
1 штука
Період постачання
до 12.10.2026
Морозильна камера «Gorenje FN4172CW» або еквівалент
Кількість
4 штука
Період постачання
до 12.10.2026
Пилосос без мішка «SAMSUNG VCC45W0S3R/UK» або еквівалент
Кількість
5 штука
Період постачання
до 12.10.2026
Праска «Philips 3000 series DST3010/30» або еквівалент
Кількість
5 штука
Період постачання
до 12.10.2026
Шафа середньотемпературна «BR600V Gooder» або еквівалент
Кількість
2 штука
Період постачання
до 12.10.2026
Холодильник «Beko RDSA240K20XB» або еквівалент
Кількість
1 штука
Період постачання
до 12.10.2026
Холодильник «SNAIGE RF64IFB-P5002EH» або еквівалент
Кількість
1 штука
Період постачання
до 12.10.2026
Чайник електричний
Кількість
1 штука
Період постачання
до 12.10.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяСокальська
Сума4 499.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяСокальська
Сума361 468.65 UAH