• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Труби з нержавіючої сталі, заглушки з нержавіючої сталі, відвід з нержавіючої сталі, фланець з нержавіючої сталі

Завершена

357 520.80 UAH з ПДВ
Номер: f8919a2443f24e198b928d678d6fc38f
Внутрішній номер закупівлі: 30242494
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-009231-a   
Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОДОКАНАЛ КАРПАТВІЗ"
Контактна особа: Рішко Тетяна Миколаївна 380501003028 tanya76r@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. UA-2026-08-20-007456-a
Очікувана вартість: 357 520.80 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
Умови поставки:
підписання договору - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Труба 325х8 ст 12Х18Н10Т
Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Кількість 3 метр
Період постачання до 10.09.2026
Місце постачання 90202 , Україна, Закарпатська область, Берегове, 90202, Закарпатська обл., місто Берегове, ВУЛИЦЯ Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, будинок 99 На карті
Труба 108х6 ст 12Х18Н10Т
Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Кількість 3 штука
Період постачання до 10.09.2026
Місце постачання 90202 , Україна, Закарпатська область, Берегове, 90202, Закарпатська обл., місто Берегове, ВУЛИЦЯ Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, будинок 99 На карті
Труба 76х4 ст 12Х18Н10Т
Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Кількість 34 метр
Період постачання до 10.09.2026
Місце постачання 90202 , Україна, Закарпатська область, Берегове, 90202, Закарпатська обл., місто Берегове, ВУЛИЦЯ Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, будинок 99 На карті
Труба 32х3 ст 12Х18Н10Т
Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Кількість 34 метр
Період постачання до 10.09.2026
Місце постачання 90202 , Україна, Закарпатська область, Берегове, 90202, Закарпатська обл., місто Берегове, ВУЛИЦЯ Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, будинок 99 На карті
Заглушка 325х8 ст 12Х18Н10Т
Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Кількість 2 штука
Період постачання до 10.09.2026
Місце постачання 90202 , Україна, Закарпатська область, Берегове, 90202, Закарпатська обл., місто Берегове, ВУЛИЦЯ Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, будинок 99 На карті
Заглушка 108х6 ст 12Х18Н10Т
Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Кількість 1 штука
Період постачання до 10.09.2026
Місце постачання 90202 , Україна, Закарпатська область, Берегове, 90202, Закарпатська обл., місто Берегове, ВУЛИЦЯ Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, будинок 99 На карті
Заглушка 76х4 ст 12Х18Н10Т
Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Кількість 28 штука
Період постачання до 10.09.2026
Місце постачання 90202 , Україна, Закарпатська область, Берегове, 90202, Закарпатська обл., місто Берегове, ВУЛИЦЯ Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, будинок 99 На карті
Заглушка 32х4 ст 12Х18Н10Т
Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Кількість 28 штука
Період постачання до 10.09.2026
Місце постачання 90202 , Україна, Закарпатська область, Берегове, 90202, Закарпатська обл., місто Берегове, ВУЛИЦЯ Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, будинок 99 На карті
Відвід 108х6 ст 12Х18Н10Т
Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Кількість 1 штука
Період постачання до 10.09.2026
Місце постачання 90202 , Україна, Закарпатська область, Берегове, 90202, Закарпатська обл., місто Берегове, ВУЛИЦЯ Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, будинок 99 На карті
Фланець ДУ 100 Ру 16 AISI 321
Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Кількість 1 штука
Період постачання до 10.09.2026
Місце постачання 90202 , Україна, Закарпатська область, Берегове, 90202, Закарпатська обл., місто Берегове, ВУЛИЦЯ Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, будинок 99 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ ПЕГАС"
Ціна пропозиції 357 520.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 15:50
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: b4e337278c6740ec98e242c40e3c4568
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-009231-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ ПЕГАС"
Номер договору: 31-08/2026-1
Сума договору: 357 520.80 UAH з ПДВ
Сума договору: 297 934.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір труби.pdf