-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Виконання робіт з розробки проєктної документації за об'єктом: «Капітальний ремонт зо...×-
Виконання робіт з розробки проєктної документації за об'єктом: «Капітальний ремонт зовнішніх теплових мереж гарячого водопостачання та централізованого опалення до ж/б №44, 46-а, 48 на проспекті Володимира Івасюка та до будівлі на проспекті Володимира Івасюка, 48-а у Оболонському районі м. Києва»
- ID: UA-2026-08-31-011561-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244840
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 40538421ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лот 2. Кейтерингові послуги для організації гарячого харчування учнів ЗЗСО І-ІІ ст. с.Терн...×-
Лот 2. Кейтерингові послуги для організації гарячого харчування учнів ЗЗСО І-ІІ ст. с.Тернава, ЗЗСО І-ІІ ст. с.П’ятниця, ЗЗСО І-ІІ ст. с.Солянуватка, ЗЗСО І-ІІ ст. с.Боневичі (Код ДК 021:2015(CPV): 55520000-1-Кейтерингові послуги)
- ID: UA-2026-08-31-011562-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244838
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання обладнання для поточного ремонту каналізаційних систем для протирадіаційного укр...×-
Придбання обладнання для поточного ремонту каналізаційних систем для протирадіаційного укриття обліковий № 54633 закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 3 «Сонечко» Очаківської міської ради
- ID: UA-2026-08-31-011555-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244833
Управління освіти та з гуманітарних питань Очаківської міської ради ЄДРПОУ: 20908279ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщень головного офісу АТ "Укртранснафта" на 6-му поверсі БЦ...×-
Поточний ремонт приміщень головного офісу АТ "Укртранснафта" на 6-му поверсі БЦ "SENATOR" (код 45220000-5 за ДК 021:2015 інженерні та будівельні роботи)
- ID: UA-2026-08-31-011544-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244831
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСНАФТА" ЄДРПОУ: 31570412ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Циліндро-поршнева група- ID: UA-2026-08-31-011550-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244829
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ГУРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44074511ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 39710000-2 Електричні побутові прилади ( плита електрична ПЕ-4 АРМ-ЕКО)- ID: UA-2026-08-31-011539-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244827
КУРІНСЬКА ГІМНАЗІЯ БАХМАЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 33392668ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пральні машини промислові та Сушильні машини- ID: UA-2026-08-31-011536-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244826
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А7384 ЄДРПОУ: 26630738ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 17:18)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Акумулятор DJI Matrice 4 Series Battery - 31430000-9 Електричні акумулятори за ДК 021:2015...×-
Акумулятор DJI Matrice 4 Series Battery - 31430000-9 Електричні акумулятори за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-08-31-011554-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244823
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області ЄДРПОУ: 08804689ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ніж для мотокосилки- ID: UA-2026-08-31-011553-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244820
Державна реабілітаційна установа «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Мрія» ЄДРПОУ: 22440082ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
18930000-7 - Мішки та пакети- ID: UA-2026-08-31-011543-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244819
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЗДОЛБУНІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ» ЗДОЛБУНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02000105ДК 021:2015: 18930000-7 Мішки та пакетиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Навчання з питань технічної експлуатації теплових установок і мереж- ID: UA-2026-08-31-011538-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244817
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Луцький ліцей № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради" ЄДРПОУ: 13369178ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукція- ID: UA-2026-08-31-011548-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244816
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №11 "ЖУРАВОНЬКА" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36317805ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
стрем’янка 5-сх металева- ID: UA-2026-08-31-011540-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244814
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти Київської обласної ради "Васильківський професійний коледж" ЄДРПОУ: 22204341ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макаронні вироби- ID: UA-2026-08-31-011522-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244813
Лучинецька гімназія Вендичанської селищної ради Могилів-Подільського району Вінницької обасті ЄДРПОУ: 25501855ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 33600000-6 Фармацевтична продукція (Ivermectin,Albendazole)- ID: UA-2026-08-31-011535-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244812
ЧЕРКАСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЗООЛОГІЧНИЙ ПАРК "РОШЕН" ЄДРПОУ: 02127064ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -