-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Акумулятор DJI Matrice 4 Series Battery - 31430000-9 Електричні акумулятори за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011554-a
Завершена
28 380.00
UAH без ПДВ
Номер:
2bc4e1a455834bd882138fdf7e4e2061
Внутрішній номер закупівлі:
30244823
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011554-a
Замовник:
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
08804689
-
Адреса:
36007, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Решетилівська, 53
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Гулякевич +0532567500 o.huliakevych@dsns.gov.ua http://arz.pl.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31430000-9 Електричні акумуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
28 380.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Акумулятор DJI Matrice 4 Series Battery (або еквівалент)
Кількість
3 штука
Період постачання
до 15.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КОРЖ ЄВГЕНІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3300917359
-
Адреса:
02121, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Вербицького Архітектора будинок 28 квартира 141
Ціна пропозиції
28 380.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 17:20
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
55e43e6934484b74933b3a1d0730eac3
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-011554-a-a1
Постачальник:
КОРЖ ЄВГЕНІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3300917359
-
Адреса:
02121, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Вербицького Архітектора будинок 28 квартира 141
Номер договору:
1122
Сума договору:
28 380.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 14:00
Статус:
Підписаний