-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клей для армування МВ ТА ППС 114- ID: UA-2026-08-31-000541-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233791
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05424874ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олива 5W40 1л- ID: UA-2026-08-31-000546-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233790
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Паланської сільської ради ЄДРПОУ: 39028772ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Провід та супутня продукція- ID: UA-2026-08-31-000543-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233787
Полтавське обласне комунальне виробниче підприємство теплового господарства «Полтаватеплоенерго» ЄДРПОУ: 03338030ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи (Авторський нагляд по об'є...×-
Код ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи (Авторський нагляд по об'єкту: «Капітальний ремонт колії з використанням старопридатних матеріалів. Xx. Xxxxхx Xxxxxxхххх ххх. xxx XX № 12-48»)
- ID: UA-2026-08-31-000545-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233786
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081216ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реле повороту РС-57/ метал- ID: UA-2026-08-31-000536-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233784
КП "Об`єднання парків культури і відпочинку м.Тернополя" ЄДРПОУ: 02220059ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Білизна МилаМ 1 л., Рідке мило Каністра BuroClean ECO 5л ТРОПІЧНІ ФРУКТИ, Мило "Ди...×-
Білизна МилаМ 1 л., Рідке мило Каністра BuroClean ECO 5л ТРОПІЧНІ ФРУКТИ, Мило "Диво" Яблуко, 70 г
- ID: UA-2026-08-31-000540-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233783
Державний заклад професійної освіти із специфічними умовами навчання "Житомирська академія поліції" ЄДРПОУ: 40205385ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Зернові культури та картопля- ID: UA-2026-08-31-000534-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233781
Комунальний заклад "Рацинська спеціальна школа" Вознесенського району Миколаївської обласної ради ЄДРПОУ: 04590168ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційне утримання автомобільної дороги комунальної власності вул. Панаса Мирного с....×-
Експлуатаційне утримання автомобільної дороги комунальної власності вул. Панаса Мирного с. Заволока, Кам'янської територіальної громади, Чернівецького району, Чернівецької області (код за ДК 021-2015 (CPV) 63712200-5 - Послуги з експлуатації автомобільних доріг).
- ID: UA-2026-08-31-000531-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233780
Кам’янська сільська рада ЄДРПОУ: 04418096ДК 021:2015: 63712200-5 Послуги з експлуатації автомобільних дорігАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
олива моторна Neste 15W40 20л- ID: UA-2026-08-31-000533-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233778
Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної ради ЄДРПОУ: 41826564ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Запасні частини до транспортних засобів- ID: UA-2026-08-31-000523-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233777
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3022 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803595ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бездротовий маршрутизатор Netis N3- ID: UA-2026-08-31-000530-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233776
ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Зносостійкий епоксидний компаунд- ID: UA-2026-08-31-000529-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233775
Львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал" ЄДРПОУ: 03348471ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 09.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засіб для миття скла Buroclean з розпилювачем 500мл морська свіжість Миючий засіб д.посуду...×-
Засіб для миття скла Buroclean з розпилювачем 500мл морська свіжість Миючий засіб д.посуду Каністра Чистюня 5л Чистка (крем) CIF 500мл. Ультра Вайт Миючий засіб д.посуду Каністра BuroClean EuroStandart 5л ЯБЛОКО Гель для прання універсальний WASH and FREE 5 л. Пральний порошок універсальний ACTIVE 10 кг відро+дозатор
- ID: UA-2026-08-31-000527-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233774
Державний заклад професійної освіти із специфічними умовами навчання "Житомирська академія поліції" ЄДРПОУ: 40205385ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Коло відрізне 230- ID: UA-2026-08-31-000522-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233773
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3022 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803595ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розробка проекту по об’єкту «Послуги з облаштування проїздів між секторами №170, 171 міськ...×-
Розробка проекту по об’єкту «Послуги з облаштування проїздів між секторами №170, 171 міського кладовища Івано-Франківської МТГ»
- ID: UA-2026-08-31-000528-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233772
Комунальне підприємство "Міська ритуальна служба" ЄДРПОУ: 37795085ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -