• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Провід та супутня продукція

Завершена

301 058.99 UAH з ПДВ
Номер: 78dea81491894d0d9fc84bd7e6ed2f6e
Внутрішній номер закупівлі: 30233787
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-000543-a   
Замовник: Полтавське обласне комунальне виробниче підприємство теплового господарства «Полтаватеплоенерго»
Контактна особа: Михальова Ольга Юріївна +380532510476 mihalyova.o@pte.poltava.ua http://te.pl.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2026-06-24-008248-a Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 301 058.99 UAH з ПДВ
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 50%
поставка товару - 50%
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Провід ПВС
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 2430 метр
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 36021, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Ігоря Дорошенка, 36 На карті
Провід з мідними жилами ПВ1
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 25 метр
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 36021, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Ігоря Дорошенка, 36 На карті
Провід з мідними жилами ПВ3
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 175 метр
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 36021, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Ігоря Дорошенка, 36 На карті
Гофротрубка
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 2040 метр
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 36021, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Ігоря Дорошенка, 36 На карті
Кріплення гофротруби
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 300 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 36021, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Ігоря Дорошенка, 36 На карті
Кабельні наконечники мідно-лудженні
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 24 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 36021, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Ігоря Дорошенка, 36 На карті
Наконечники кабельні мідні під опресування
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 54 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 36021, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Ігоря Дорошенка, 36 На карті
Наконечники кабельні алюмінієві під опресування
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 32 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 36021, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Ігоря Дорошенка, 36 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "КОМПАНІЯ "ЛІНА ТД"
Ціна пропозиції 301 058.99 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 09:28
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: b94ad205f41e439fb8575d2fa80d6713
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-000543-a-a1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "КОМПАНІЯ "ЛІНА ТД"
Номер договору: № 27-08-26/1
Сума договору: 301 058.99 UAH з ПДВ
Сума договору: 250 882.49 UAH без ПДВ
Період дії договору: 27.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 27.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
Договір
Протокольне рішення
Довідка з ЄДР (бенефіціар)