• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Оборонна закупівля
  • Без аукціону

Коло відрізне 230

Завершена

0.00 без ПДВ
Номер: 959b1d3b0ca0485a9a5f2a4db2f1edc3
Внутрішній номер закупівлі: 30233773
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-000522-a   
Замовник: ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3022 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
Класифікатор ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Додаткова ознака: Оборонна закупівля

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Коло відрізне 230
Код ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні вироби
Кількість 1 штука
Період постачання до 10.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
Ціна пропозиції 110.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 09:15
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: ff23daae6c06428eb6a687826831ee85
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-000522-a-a1
Постачальник: Оборонний постачальник
Номер договору: 2/22/5/5-55/2026
Сума договору: 110.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Коло відрізне 230: 110.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 22.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 22.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний