-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Запасні частини до транспортних засобів
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-000523-a
Завершена
0.00
без ПДВ
Номер:
f6d0c7efcd404e879aafa910b6b7ff88
Внутрішній номер закупівлі:
30233777
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-000523-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3022 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08803595
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Провід високовольтні (компл.) VW
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Фара п/тум. лів.=пра.
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Вимикач сигналу гальмування гідравлічний ГАЗ,ЗІЛ, УРАЛ,УАЗ
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Витратомір повітря AUDI/SEAT/SKODA/VW
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
7 920.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 09:15
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
2ae912240cdf405dbf1912429238d13e
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-000523-a-a1
Постачальник:
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
2/22/5/2/1-82
Сума договору:
7 920.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Провід високовольтні (компл.) VW: 1 890.00000 UAH без ПДВ
Фара п/тум. лів.=пра.: 870.00000 UAH без ПДВ
Вимикач сигналу гальмування гідравлічний ГАЗ,ЗІЛ, УРАЛ,УАЗ: 180.00000 UAH без ПДВ
Витратомір повітря AUDI/SEAT/SKODA/VW: 4 980.00000 UAH без ПДВ
Фара п/тум. лів.=пра.: 870.00000 UAH без ПДВ
Вимикач сигналу гальмування гідравлічний ГАЗ,ЗІЛ, УРАЛ,УАЗ: 180.00000 UAH без ПДВ
Витратомір повітря AUDI/SEAT/SKODA/VW: 4 980.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
20.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний