• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Зносостійкий епоксидний компаунд

Дана закупівля здійснюється з урахуванням «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 (зі змінами)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 10:00)

39 214.75 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
22
год
17
хв
32
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: ea0530f52cbe438fb8aa790bdc0a053e
Внутрішній номер закупівлі: 30233775
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-000529-a   
Замовник: Львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал"
Контактна особа: Калиняк Леся Ярославівна 380322751703 lvk_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 39 214.75 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 09:15 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 09:15 - 09.09.2026 10:00
Період оскарження: 31.08.2026 09:15 - 06.09.2026 00:00
Аукціон: з 10.09.2026 13:41

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴39 214.75 Зносостійкий епоксидний компаунд