• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Зносостійкий епоксидний компаунд

Оголошено тендер

47 057.70 UAH
Номер: 905a99171a164e099b4c622818ace6f3
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-000638-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал"
Замовник: Львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал"
Очікувана вартість: 47 057.70 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Зносостійкий епоксидний компаунд
Примітки: Річний план; Категорія Замовника: Замовник, який здійснює діяльність в окремих сферах господарювання згідно п.4 ч.1 ст.2 Закону; код ЄДРПОУ: 03348471; Місцезнаходження: 79017, м. Львів, вул. Зелена, 64
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 24910000-6 Клеї
Дата опублікування: 31.08.2026 09:00
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписВласні кошти
Сума47 057.70 UAH