-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухарі панірувальні код ДК 021:2015:15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних...×-
Сухарі панірувальні код ДК 021:2015:15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів
- ID: UA-2026-08-31-009352-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242627
ВЕЛИКОБЕРЕЗНЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВЕЛИКОБЕРЕЗНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ УЖГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26326242ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення, а саме з надання ресу...×-
Послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення, а саме з надання ресурсів хмарного дата центру для розміщення сервісів Маріупольської міської ради
- ID: UA-2026-08-31-009348-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242622
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04052784ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 33160000-9 — Устаткування для операційних блоків (Лампа операційна (НК 024:20...×-
ДК 021:2015: 33160000-9 — Устаткування для операційних блоків (Лампа операційна (НК 024:2023: 12282 Операційний світильник / НК 031:2024: Z12010701 Фіксовані безтіньові лампи); Відеоуретероскоп гнучкий одноразового використання стерильний (НК 024:2023: 38703 Відеоуретерореноскоп гнучкий / НК 031:2024: Z12020713 Уретерореноскопи))
- ID: UA-2026-08-31-009340-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242616
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 4" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01280527ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного та технологічного обслуговування Центру збору фінансової звітності «С...×-
Послуги з технічного та технологічного обслуговування Центру збору фінансової звітності «Система фінансової звітності»
- ID: UA-2026-08-31-009338-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242614
Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку ЄДРПОУ: 37956207ДК 021:2015: 72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкоюЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт огорожі із встановленням інженерної системи захисту периметру на об...×-
Капітальний ремонт огорожі із встановленням інженерної системи захисту периметру на об'єкті Львівського РЦОМ (Дрогобицький р-н) 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
- ID: UA-2026-08-31-009342-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242613
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з організації шкільного харчування- ID: UA-2026-08-31-009341-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242611
ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015: - 39290000-1 Фурнітура різна (Дошки магнітно-маркерні, фліпчарти)- ID: UA-2026-08-31-009335-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242608
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою" ЄДРПОУ: 05536797ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Зарядний-хаб для акумуляторів пультів управління БпЛА- ID: UA-2026-08-31-009315-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242605
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38662200ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Електроінструменти- ID: UA-2026-08-31-009214-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242604
Військова частина А2678 ЄДРПОУ: 08477090ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 15:54)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Скоби Буромакс; степлер; стрічка клейка ( ДК 021:2015:30190000-7 Офісне устаткування та пр...×-
Скоби Буромакс; степлер; стрічка клейка ( ДК 021:2015:30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)
- ID: UA-2026-08-31-009313-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242603
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕРЕСТЕЧКІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" БЕРЕСТЕЧКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01982885ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Придбання сонячної електростанції для Центральної адміністрації Дніпровської міської ради...×-
Придбання сонячної електростанції для Центральної адміністрації Дніпровської міської ради з встановленням
- ID: UA-2026-08-31-009302-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242600
ЦЕНТРАЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44209446ДК 021:2015: 09330000-1 Сонячна енергіяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт окремих елементів адміністративного будинку Байковецької сільської ради...×-
Капітальний ремонт окремих елементів адміністративного будинку Байковецької сільської ради за адресою: с. Байківці, вул. Січових Стрільців, 43, Тернопільського району Тернопільської області
- ID: UA-2026-08-31-009322-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242599
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування для здобувачів освіти (Масло вершкове 73% (фасоване))- ID: UA-2026-08-31-009301-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242597
САВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04397106ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44111000-1 - Будівельні матеріали- ID: UA-2026-08-31-009326-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242596
КП водоканалізаційне господарство "Ічень" Ічнянської міської ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 33380497ДК 021:2015: 44111000-1 Будівельні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 – 42130000-9: Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні п...×-
Код ДК 021:2015 – 42130000-9: Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Фітинг різьбовий самофіксуючий неповоротний)
- ID: UA-2026-08-31-009320-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242595
Комунальне підприємство "Салтівське трамвайне депо" ЄДРПОУ: 37766028ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАктивна -