-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 33160000-9 — Устаткування для операційних блоків (Лампа операційна (НК 024:2023: 12282 Операційний світильник / НК 031:2024: Z12010701 Фіксовані безтіньові лампи); Відеоуретероскоп гнучкий одноразового використання стерильний (НК 024:2023: 38703 Відеоуретерореноскоп гнучкий / НК 031:2024: Z12020713 Уретерореноскопи))
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-009340-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 08:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 08:00)
341 105.61
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
09
дн
14
год
49
хв
54
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
e744b28881c34e55ac401fa156e78925
Внутрішній номер закупівлі:
30242616
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-009340-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 4" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01280527
-
Адреса:
49102, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ БЛИЖНЯ, будинок 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кирило Червонченко +380639681130, +380567560160 tender4kgmbkl@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
341 105.61 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 15:53 - 07.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 15:53 - 10.09.2026 08:00
Період оскарження:
31.08.2026 15:53 - 07.09.2026 00:00
Аукціон:
з 11.09.2026 15:57
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴341 105.61 ДК 021:2015: 33160000-9 — Устаткування для операційних блоків (Лампа операційна (НК 024:2023: 12282 Операційний світильник / НК 031:2024: Z12010701 Фіксовані безтіньові лампи); Відеоуретероскоп гнучкий одноразового використання стерильний (НК 024:2023: 38703 Відеоуретерореноскоп гнучкий / НК 031:2024: Z12020713 Уретерореноскопи))