-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 33160000-9 — Устаткування для операційних блоків (Лампа операційна (НК 024:2023: 12282 Операційний світильник / НК 031:2024: Z12010701 Фіксовані безтіньові лампи); Відеоуретероскоп гнучкий одноразового використання стерильний (НК 024:2023: 38703 Відеоуретерореноскоп гнучкий / НК 031:2024: Z12020713 Уретерореноскопи))
Оголошено тендер
364 983.00
UAH
Номер:
0aac53bdca8045d187bacb9928ed8d12
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-009543-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 4" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01280527
-
Адреса:
49102, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ БЛИЖНЯ, будинок 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 4" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01280527
-
Адреса:
49102, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ БЛИЖНЯ, будинок 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
364 983.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 33160000-9 — Устаткування для операційних блоків (Лампа операційна (НК 024:2023: 12282 Операційний світильник / НК 031:2024: Z12010701 Фіксовані безтіньові лампи); Відеоуретероскоп гнучкий одноразового використання стерильний (НК 024:2023: 38703 Відеоуретерореноскоп гнучкий / НК 031:2024: Z12020713 Уретерореноскопи))
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоків
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.08.2026 14:58
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2010 - Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпро
Сума364 983.00 UAH