• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Придбання сонячної електростанції для Центральної адміністрації Дніпровської міської ради з встановленням

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

1 397 541.67 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
06
год
49
хв
58
сек
Гарантія - 41 926.25 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: f35f227ad70946a38b8ea5a0fca39c46
Внутрішній номер закупівлі: 30242600
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-009302-a   
Замовник: ЦЕНТРАЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Британ Марина Олександрівна 380562318457 britan.44209446@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09330000-1 Сонячна енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 397 541.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 15:52 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 15:52 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 15:52 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 12:17

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 397 541.67 Придбання сонячної електростанції для Центральної адміністрації Дніпровської міської ради з встановленням