-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Придбання сонячної електростанції для Центральної адміністрації Дніпровської міської ради з встановленням
Оголошено тендер
1 677 050.00
UAH
Номер:
621f84f3bc7e4d3da996bf596b402c17
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-010635-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЦЕНТРАЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44209446
-
Адреса:
49006, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, просп. Лесі Українки, буд. 65
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ЦЕНТРАЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44209446
-
Адреса:
49006, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, просп. Лесі Українки, буд. 65
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 677 050.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Придбання сонячної електростанції для Центральної адміністрації Дніпровської міської ради з встановленням
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09330000-1 Сонячна енергія
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.08.2026 15:27
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0160 - Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпро
Сума1 677 050.00 UAH