-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з організації шкільного харчування
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-009341-a
Завершена
1 138 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
92332249971d412fa7dd4efd16dffaf4
Внутрішній номер закупівлі:
30242611
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-009341-a
Замовник:
Старосамбірський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 імені Героя України Богдана Сольчаника Старосамбірської міської ради Самбірського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22385897
-
Адреса:
82000, Україна, Львівська область, Старий Самбір, Самбірський район, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кузьмінська Олена 0680063026 sabaranskaruslana@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. UA-2026-08-18-008708-a
Очікувана вартість:
1 138 500.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунок за надані послуги проводиться Замовником на підставі підписаних Сторонами Актів приймання-передачі наданих послуг протягом 10 банківських днів з дати отримання Замовником бюджетного призначення на фінансування закупівлі на свій реєстраційний рахунок
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях44 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги з організації шкільного харчування
Кількість
44 день
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
82000, Україна, Львівська область, Старий Самбір, Самбірський район, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 14
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Лешкович Ярослав Ігорович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2903318277
-
Контактна особа:
Лешкович Ярослав Ігорович 380679275015
-
Адреса:
82000, Україна, Львівська область, Бачина, --
Ціна пропозиції
1 138 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 15:53
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
c536d55db34c4c9d96e7344d51daa318
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-009341-a-a1
Постачальник:
ФОП Лешкович Ярослав Ігорович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2903318277
-
Адреса:
82000, Україна, Львівська область, Бачина, --
Номер договору:
2
Сума договору:
1 138 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний