• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Капітальний ремонт огорожі із встановленням інженерної системи захисту периметру на об'єкті Львівського РЦОМ (Дрогобицький р-н) 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація

Інформація, що вимагається частиною 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі», яка не вказана в оголошенні про проведення відкритих торгів, у зв’язку із відсутністю технічної можливості, вказана у тендерній документації.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 12:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 12:00)

6 025 962.75 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
18
год
49
хв
51
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 2501f033549f4e768eeb15c20a04e9bf
Внутрішній номер закупівлі: 30242613
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-009342-a   
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
Контактна особа: Марчук Сергій Борисович 032 25633 14 MARCHUK.SB@UA.ENERGY
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 6 025 962.75 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 15:53 - 12.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 15:53 - 15.09.2026 12:00
Період оскарження: 31.08.2026 15:53 - 12.09.2026 00:00
Аукціон: з 16.09.2026 13:51

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴6 025 962.75 Капітальний ремонт огорожі із встановленням інженерної системи захисту периметру на об'єкті Львівського РЦОМ (Дрогобицький р-н) 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація