-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт огорожі із встановленням інженерної системи захисту периметру на об'єкті Львівського РЦОМ (Дрогобицький р-н)
Оголошено тендер
7 231 155.30
UAH
Номер:
db60d12f39064ca58faa2fe189b41785
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-003515-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00100227
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, вул. С.Петлюри, 25, м. Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00100227
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, вул. С.Петлюри, 25, м. Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
7 231 155.30 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт огорожі із встановленням інженерної системи захисту периметру на об'єкті Львівського РЦОМ (Дрогобицький р-н)
Примітки:
22-298248-26
Уповноважена особа - Мацюра Н.П.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
Дата опублікування:
31.08.2026 11:11
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума7 231 155.30 UAH