-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з харчування (кейтеринг) для проведення третьої регіональної зустрічі зацікавлених...×-
Послуги з харчування (кейтеринг) для проведення третьої регіональної зустрічі зацікавлених сторін, ДК 021:2015 (CPV): 55520000-1 Кейтерингові послуги, в рамках реалізації Проєкту “Новий підхід до розкриття експортного потенціалу місцевої економіки в умовах невизначеності (акронім - Lead EXPORT)”, Програма Interreg Europe 2021-2027, номер проєкту 03C0813.
- ID: UA-2026-08-31-013525-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246698
УСТАНОВА "АГЕНЦІЯ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 41688098ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2026-08-31-013523-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246697
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
макарони- ID: UA-2026-08-31-013522-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246696
Поворська сільська рада Ковельського району Волинської області ЄДРПОУ: 04334057ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електричне приладдя- ID: UA-2026-08-31-013521-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246695
Київський державний музичний ліцей імені М.В. Лисенка ЄДРПОУ: 02214219ДК 021:2015: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування газопроводів та споруд на них- ID: UA-2026-08-31-013519-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246693
АРХІВНИЙ ВІДДІЛ КОЛОМИЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 38521356ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Комутатор Cisco С9300-24-Т-А- ID: UA-2026-08-31-013516-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246692
в/ч А1349 ЄДРПОУ: 08174283ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняПеріод уточненьдо початку періоду залишилося трішки
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт пішохідної доріжки від вул. Сонячна до траси Р-51 вул. Харківська за адре...×-
Поточний ремонт пішохідної доріжки від вул. Сонячна до траси Р-51 вул. Харківська за адресою : с. Вербки, Павлоградського району ,Дніпропетровської області».
- ID: UA-2026-08-31-013517-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246690
Виконавчий комітет Вербківської сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 40210149ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пістолет для монтажної піни, піна та інше (ДК 021:2015 44420000-0 Будівельні товари)- ID: UA-2026-08-31-013509-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246689
KНП"Ратнівська центральна районна лікарня" ЄДРПОУ: 01982991ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з харчування учнів, які здобувають початкову, базову та профільну середню освіту в...×-
Послуги з харчування учнів, які здобувають початкову, базову та профільну середню освіту в закладах загальної середньої освіти Ємільчинської селищної територіальної громади
- ID: UA-2026-08-31-013514-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246688
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЄМІЛЬЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41860521ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон- ID: UA-2026-08-31-013515-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246687
Маловільшанська сільська рада ЄДРПОУ: 04358619ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційне утримання в сфері дорожнього господарства вулиць і доріг комунальної власно...×-
Експлуатаційне утримання в сфері дорожнього господарства вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах асфальтобетонного покриття пневмоструменевим методом вулиця Шатрищанська від кафе "Ялинка" до будинку №88 м. Коростень Житомирської області
- ID: UA-2026-08-31-013513-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246686
Комунальне виробничо - господарське підприємство ЄДРПОУ: 03364889ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для ремонту мереж водопостачання відповідно коду ДК 021:2015 - 44160000-9 Магіст...×-
Матеріали для ремонту мереж водопостачання відповідно коду ДК 021:2015 - 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
- ID: UA-2026-08-31-013512-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246684
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ДЖЕРЕЛО-20" ЄДРПОУ: 39940162ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
пательня професійна н/ж d40, деко для духовки, гастроємність, кришка для гастроємності- ID: UA-2026-08-31-013511-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246683
ДК 021:2015: 44400000-4 Готова продукція різних видів та супутні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Реконструкція Годовицького ЗЗСО І-ІІІ ступеня Сокільницької сільської ради Львівського ра...×-
«Реконструкція Годовицького ЗЗСО І-ІІІ ступеня Сокільницької сільської ради Львівського району Львівської області. Коригування» (Код код ДК 021:2015-45454000-4 Реконструкція)
- ID: UA-2026-08-31-013505-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246682
Сокільницька сільська рада ЄДРПОУ: 04369682ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів 10 класів Ліцею №20 Івано-Франківської міс...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів 10 класів Ліцею №20 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг),які навчаються на базі Ліцею №16 Івано-Франківської міської ради, що розташований за адресою:Україна, Івано-Франківська область, м.Івано-Франківськ, вул. Вовчинецька,103)
- ID: UA-2026-08-31-013504-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246681
ЛІЦЕЙ №20 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37794935ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -