-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Реконструкція Годовицького ЗЗСО І-ІІІ ступеня Сокільницької сільської ради Львівського району Львівської області. Коригування» (Код код ДК 021:2015-45454000-4 Реконструкція)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013505-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 00:00)
8 134 519.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
00
год
31
хв
54
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
2386ec9e6adf465fa6d104fd393b05b1
Внутрішній номер закупівлі:
30246682
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013505-a
Замовник:
Сокільницька сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04369682
-
Адреса:
81130, Україна, Львівська область, Сокільники, вул. Січових Стрільців, 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Гніздовська Софія Анатоліївна +380938578804 sofiia.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45454000-4 РеконструкціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
8 134 519.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 22:34 - 12.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 22:34 - 15.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 22:34 - 12.09.2026 00:00
Аукціон:
з 15.09.2026 14:52
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 134 519.00 «Реконструкція Годовицького ЗЗСО І-ІІІ ступеня Сокільницької сільської ради Львівського району Львівської області. Коригування» (Код код ДК 021:2015-45454000-4 Реконструкція)