-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Реконструкція Годовицького ЗЗСО І-ІІІ ступеня Сокільницької сільської ради Львівського району Львівської області. Коригування» (Код код ДК 021:2015-45454000-4 Реконструкція)
Оголошено тендер
9 761 422.80
UAH
Номер:
9a118c8529734ca589212f21e152b965
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-015969-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Сокільницька сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04369682
-
Адреса:
81130, Україна, Львівська область, Сокільники, вул. Січових Стрільців, 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Сокільницька сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04369682
-
Адреса:
81130, Україна, Львівська область, Сокільники, вул. Січових Стрільців, 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
9 761 422.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Реконструкція Годовицького ЗЗСО І-ІІІ ступеня Сокільницької сільської ради Львівського району Львівської області. Коригування» (Код код ДК 021:2015-45454000-4 Реконструкція)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45454000-4 Реконструкція
КЕКВ:
3142 Реконструкція та реставрація інших об’єктів
Дата опублікування:
31.08.2026 22:20
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1300 - Підготовка та реалізація публічних інвестиційних проектів / програм публічних інвестицій за рахунок коштів місцевого бюджету в галузі освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяСокільники
Сума9 761 422.80 UAH