-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з харчування учнів, які здобувають початкову, базову та профільну середню освіту в закладах загальної середньої освіти Ємільчинської селищної територіальної громади
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013514-a
Завершена
578 806.88
UAH без ПДВ
Номер:
e9a3353218fe452c90f9e6702003ea73
Внутрішній номер закупівлі:
30246688
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013514-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЄМІЛЬЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41860521
-
Адреса:
11201, Україна, Житомирська область, селище Ємільчине, вулиця Військова, 9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Наталія Саган +380414921268 41860521@ukr.net http://emilchyn.osv.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
578 806.88 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з харчування учнів, які здобувають початкову, базову та профільну середню освіту в закладах загальної середньої освіти Ємільчинської селищної територіальної громади
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.09.2026 - 04.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СВІТ ІНВЕСТ СІТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44948027
-
Адреса:
07201, Україна, Київська область, Вишгородський р-н селище міського типу Іванків вул.Проскури Івана будинок 73А
Ціна пропозиції
578 806.88 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 22:37
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
836dd64b4f8940ebb7b2542b02fb3966
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-013514-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СВІТ ІНВЕСТ СІТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44948027
-
Адреса:
07201, Україна, Київська область, Вишгородський р-н селище міського типу Іванків вул.Проскури Івана будинок 73А
Номер договору:
151
Сума договору:
578 806.88 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.09.2026 00:00 - 31.10.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 14:00
Статус:
Підписаний