-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт пішохідної доріжки від вул. Сонячна до траси Р-51 вул. Харківська за адресою : с. Вербки, Павлоградського району ,Дніпропетровської області».
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013517-a
Завершена
194 697.15
UAH без ПДВ
Номер:
7cb852fb1e34489a8d76c9feb1f4287f
Внутрішній номер закупівлі:
30246690
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013517-a
Замовник:
Виконавчий комітет Вербківської сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40210149
-
Адреса:
51453, Україна, Дніпропетровська область, с. Вербки, вул. Центральна, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Самсоненко +380953402258 zakupkipromua2022@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
194 697.15 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт пішохідної доріжки від вул. Сонячна до траси Р-51 вул. Харківська за адресою : с. Вербки, Павлоградського району ,Дніпропетровської області».
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.10.2026
Місце постачання
51453, Україна, Дніпропетровська область, с.Вербки Павлоградський р-н, вул. Сонячна до траси Р-51
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КРУПСЬКИЙ КОСТЯНТИН ВІКТОРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3173603918
-
Адреса:
51490, Україна, Дніпропетровська область, Павлоградський р-н село Малоолександрівка вул.Миру будинок 67
Ціна пропозиції
194 697.15 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 22:36
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
847ede6dc7be4da99b7cd608bfffe08c
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-013517-a-a1
Постачальник:
КРУПСЬКИЙ КОСТЯНТИН ВІКТОРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3173603918
-
Адреса:
51490, Україна, Дніпропетровська область, Павлоградський р-н село Малоолександрівка вул.Миру будинок 67
Номер договору:
465
Сума договору:
194 697.15 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 22:30
Статус:
Підписаний