-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для ремонту мереж водопостачання відповідно коду ДК 021:2015 - 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013512-a
Завершена
101 163.59
UAH з ПДВ
Номер:
8455b49894be4720bd0bf88671feb74e
Внутрішній номер закупівлі:
30246684
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013512-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ДЖЕРЕЛО-20"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39940162
-
Адреса:
08615, Україна, Київська область, село Варовичі, Фастівський район, вулиця Сонячна, будинок 1-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Соколенко Алла 380672421464 sokolenko-alla@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
101 163.59 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Z101, Засувка з гумованим клином чавунна фланцева, Ду100 /клин-чавун GGG50+EPDM/ PN16
Кількість
1 штука
Період постачання
до 04.09.2026
Z101, Засувка з гумованим клином чавунна фланцева, Ду 50 /клин-чавун GGG50+EPDM/ PN16
Кількість
1 штука
Період постачання
до 04.09.2026
L102, Трійник фланцевий чавунний, Ду100/100 L=360 / PN16
Кількість
1 штука
Період постачання
до 04.09.2026
Підставка пожежна тупікова ППДФ Ду-100мм
Кількість
1 штука
Період постачання
до 04.09.2026
Гідрант пожежний підземний Н-1,25 м. (сталь)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 04.09.2026
Фланець перехідний чавунний DN 100/50
Кількість
1 штука
Період постачання
до 04.09.2026
Буртова втулка D 110 SDR 17 ПЕ100 FOX
Кількість
5 штука
Період постачання
до 04.09.2026
Перехід ПЕ фланцевий Ду50х 2
Кількість
1 штука
Період постачання
до 04.09.2026
Муфта компресійна ПЕ 50х 1 1/2" Зр
Кількість
4 штука
Період постачання
до 04.09.2026
Фланець вільний РУ10 ДУ100 (110)
Кількість
5 штука
Період постачання
до 04.09.2026
Прокладка фл.біконіт ду 100 (161х100х2)
Кількість
8 штука
Період постачання
до 04.09.2026
Болт М16х100 оц. DIN 933
Кількість
40 штука
Період постачання
до 04.09.2026
Болт М16х120 оц. DIN 933
Кількість
12 штука
Період постачання
до 04.09.2026
Болт М16х70 оц. DIN 933
Кількість
12 штука
Період постачання
до 04.09.2026
Болт М16х90 оц. DIN 931
Кількість
12 штука
Період постачання
до 04.09.2026
Гайка М16 оц. DIN934
Кількість
76 штука
Період постачання
до 04.09.2026
Шайба М16 оц. DIN125
Кількість
76 штука
Період постачання
до 04.09.2026
Прокладка фл.біконіт Ду 50 (106x57х2)
Кількість
2 штука
Період постачання
до 04.09.2026
Трyба п\е 50х3,0 питна (Ру=10)
Кількість
100 штука
Період постачання
до 04.09.2026
Z101, Засувка з гумованим клином чавунна фланцева, Ду 80 /клин-чавун GGG50+EPDM/ PN16
Кількість
1 штука
Період постачання
до 04.09.2026
Трійник чавунний фланцевий Ду 80х80
Кількість
1 штука
Період постачання
до 04.09.2026
Фланець перехідний чавунний DN 100/80
Кількість
1 штука
Період постачання
до 04.09.2026
Буртова втулка D 110 SDR 17 ПЕ100 FOX
Кількість
5 штука
Період постачання
до 04.09.2026
Буртова втулка D 90 SDR 17
Кількість
2 штука
Період постачання
до 04.09.2026
Фланцеве з'єднання ПЕ-Ст 50х 2"
Кількість
1 штука
Період постачання
до 04.09.2026
Фланець вільний РУ10 ДУ100 (110)
Кількість
5 штука
Період постачання
до 04.09.2026
Фланець вільний РУ10 ДУ 80 (90) (8 отвор)
Кількість
2 штука
Період постачання
до 04.09.2026
Прокладка фл.біконіт ду 80 (141х87х2)
Кількість
5 штука
Період постачання
до 04.09.2026
Прокладка фл.біконіт ду 100 (161х100х2)
Кількість
21 штука
Період постачання
до 04.09.2026
L102, Трійник фланцевий чавунний, Ду100/100 L=360 / PN16
Кількість
2 штука
Період постачання
до 04.09.2026
Z101, Засувка з гумованим клином чавунна фланцева, Ду100 /клин-чавун GGG50+EPDM/ PN16
Кількість
1 штука
Період постачання
до 04.09.2026
Z101, Засувка з гумованим клином чавунна фланцева, Ду 50 /клин-чавун GGG50+EPDM/ PN16
Кількість
1 штука
Період постачання
до 04.09.2026
Гідрант пожежний підземний Н-1,00 м (сталь)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 04.09.2026
Підставка пожежна тупікова ППДФ Ду-100мм
Кількість
1 штука
Період постачання
до 04.09.2026
Фланець перехідний чавунний DN 100/50
Кількість
1 штука
Період постачання
до 04.09.2026
Прокладка фл.біконіт Ду 50 (106x57х2)
Кількість
2 штука
Період постачання
до 04.09.2026
Болт М16х70 оц. DIN 933
Кількість
22 штука
Період постачання
до 04.09.2026
Болт М16х100 оц. DIN 933
Кількість
52 штука
Період постачання
до 04.09.2026
Болт М16х120 оц. DIN 933
Кількість
50 штука
Період постачання
до 04.09.2026
Болт М16х90 оц. DIN 933
Кількість
22 штука
Період постачання
до 04.09.2026
Гайка М16 оц. DIN934
Кількість
146 штука
Період постачання
до 04.09.2026
Шайба М16 оц. DIN125
Кількість
146 штука
Період постачання
до 04.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ УКС-ГРУП Україна
×
-
Код ЄДРПОУ:
40135109
-
Контактна особа:
Попович Сергій Миколайович 380673158567
-
Адреса:
02088, Україна, Київська область, вул. Левадна, 30
Ціна пропозиції
101 163.59 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 22:34
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
639eafbd8ff44d219b72c1a4fc13c380
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-013512-a-a1
Постачальник:
ТОВ УКС-ГРУП Україна
×
-
Код ЄДРПОУ:
40135109
-
Адреса:
02088, Україна, Київська область, вул. Левадна, 30
Номер договору:
313/П
Сума договору:
101 163.59 UAH з ПДВ
Сума договору:
84 302.99 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Z101, Засувка з гумованим клином чавунна фланцева, Ду100 /клин-чавун GGG50+EPDM/ PN16: 3 429.75000 UAH без ПДВ
Z101, Засувка з гумованим клином чавунна фланцева, Ду 50 /клин-чавун GGG50+EPDM/ PN16: 1 840.09000 UAH без ПДВ
L102, Трійник фланцевий чавунний, Ду100/100 L=360 / PN16: 3 060.62000 UAH без ПДВ
Підставка пожежна тупікова ППДФ Ду-100мм: 2 718.75000 UAH без ПДВ
Гідрант пожежний підземний Н-1,25 м. (сталь): 9 241.50000 UAH без ПДВ
Фланець перехідний чавунний DN 100/50: 2 404.41000 UAH без ПДВ
Буртова втулка D 110 SDR 17 ПЕ100 FOX: 285.49000 UAH без ПДВ
Перехід ПЕ фланцевий Ду50х 2: 542.13000 UAH без ПДВ
Муфта компресійна ПЕ 50х 1 1/2" Зр: 99.53000 UAH без ПДВ
Фланець вільний РУ10 ДУ100 (110): 513.87000 UAH без ПДВ
Прокладка фл.біконіт ду 100 (161х100х2): 21.49000 UAH без ПДВ
Болт М16х100 оц. DIN 933: 23.75000 UAH без ПДВ
Болт М16х120 оц. DIN 933: 27.78000 UAH без ПДВ
Болт М16х70 оц. DIN 933: 37.97000 UAH без ПДВ
Болт М16х90 оц. DIN 931: 22.68000 UAH без ПДВ
Гайка М16 оц. DIN934: 10.85000 UAH без ПДВ
Шайба М16 оц. DIN125: 1.68000 UAH без ПДВ
Прокладка фл.біконіт Ду 50 (106x57х2): 13.80000 UAH без ПДВ
Трyба п\е 50х3,0 питна (Ру=10): 83.86000 UAH без ПДВ
Z101, Засувка з гумованим клином чавунна фланцева, Ду 80 /клин-чавун GGG50+EPDM/ PN16: 2 680.09000 UAH без ПДВ
Трійник чавунний фланцевий Ду 80х80: 3 500.00000 UAH без ПДВ
Фланець перехідний чавунний DN 100/80: 3 936.94000 UAH без ПДВ
Буртова втулка D 110 SDR 17 ПЕ100 FOX: 285.48000 UAH без ПДВ
Буртова втулка D 90 SDR 17: 263.90000 UAH без ПДВ
Фланцеве з'єднання ПЕ-Ст 50х 2": 542.13000 UAH без ПДВ
Фланець вільний РУ10 ДУ100 (110): 513.88000 UAH без ПДВ
Фланець вільний РУ10 ДУ 80 (90) (8 отвор): 377.05000 UAH без ПДВ
Прокладка фл.біконіт ду 80 (141х87х2): 17.91000 UAH без ПДВ
Прокладка фл.біконіт ду 100 (161х100х2): 21.49000 UAH без ПДВ
L102, Трійник фланцевий чавунний, Ду100/100 L=360 / PN16: 3 060.64000 UAH без ПДВ
Z101, Засувка з гумованим клином чавунна фланцева, Ду100 /клин-чавун GGG50+EPDM/ PN16: 3 429.75000 UAH без ПДВ
Z101, Засувка з гумованим клином чавунна фланцева, Ду 50 /клин-чавун GGG50+EPDM/ PN16: 1 840.09000 UAH без ПДВ
Гідрант пожежний підземний Н-1,00 м (сталь): 6 149.00000 UAH без ПДВ
Підставка пожежна тупікова ППДФ Ду-100мм: 2 653.50000 UAH без ПДВ
Фланець перехідний чавунний DN 100/50: 2 463.54000 UAH без ПДВ
Прокладка фл.біконіт Ду 50 (106x57х2): 13.80000 UAH без ПДВ
Болт М16х70 оц. DIN 933: 51.77000 UAH без ПДВ
Болт М16х100 оц. DIN 933: 23.75000 UAH без ПДВ
Болт М16х120 оц. DIN 933: 27.78000 UAH без ПДВ
Болт М16х90 оц. DIN 933: 16.64000 UAH без ПДВ
Гайка М16 оц. DIN934: 10.85000 UAH без ПДВ
Шайба М16 оц. DIN125: 1.68000 UAH без ПДВ
Z101, Засувка з гумованим клином чавунна фланцева, Ду 50 /клин-чавун GGG50+EPDM/ PN16: 1 840.09000 UAH без ПДВ
L102, Трійник фланцевий чавунний, Ду100/100 L=360 / PN16: 3 060.62000 UAH без ПДВ
Підставка пожежна тупікова ППДФ Ду-100мм: 2 718.75000 UAH без ПДВ
Гідрант пожежний підземний Н-1,25 м. (сталь): 9 241.50000 UAH без ПДВ
Фланець перехідний чавунний DN 100/50: 2 404.41000 UAH без ПДВ
Буртова втулка D 110 SDR 17 ПЕ100 FOX: 285.49000 UAH без ПДВ
Перехід ПЕ фланцевий Ду50х 2: 542.13000 UAH без ПДВ
Муфта компресійна ПЕ 50х 1 1/2" Зр: 99.53000 UAH без ПДВ
Фланець вільний РУ10 ДУ100 (110): 513.87000 UAH без ПДВ
Прокладка фл.біконіт ду 100 (161х100х2): 21.49000 UAH без ПДВ
Болт М16х100 оц. DIN 933: 23.75000 UAH без ПДВ
Болт М16х120 оц. DIN 933: 27.78000 UAH без ПДВ
Болт М16х70 оц. DIN 933: 37.97000 UAH без ПДВ
Болт М16х90 оц. DIN 931: 22.68000 UAH без ПДВ
Гайка М16 оц. DIN934: 10.85000 UAH без ПДВ
Шайба М16 оц. DIN125: 1.68000 UAH без ПДВ
Прокладка фл.біконіт Ду 50 (106x57х2): 13.80000 UAH без ПДВ
Трyба п\е 50х3,0 питна (Ру=10): 83.86000 UAH без ПДВ
Z101, Засувка з гумованим клином чавунна фланцева, Ду 80 /клин-чавун GGG50+EPDM/ PN16: 2 680.09000 UAH без ПДВ
Трійник чавунний фланцевий Ду 80х80: 3 500.00000 UAH без ПДВ
Фланець перехідний чавунний DN 100/80: 3 936.94000 UAH без ПДВ
Буртова втулка D 110 SDR 17 ПЕ100 FOX: 285.48000 UAH без ПДВ
Буртова втулка D 90 SDR 17: 263.90000 UAH без ПДВ
Фланцеве з'єднання ПЕ-Ст 50х 2": 542.13000 UAH без ПДВ
Фланець вільний РУ10 ДУ100 (110): 513.88000 UAH без ПДВ
Фланець вільний РУ10 ДУ 80 (90) (8 отвор): 377.05000 UAH без ПДВ
Прокладка фл.біконіт ду 80 (141х87х2): 17.91000 UAH без ПДВ
Прокладка фл.біконіт ду 100 (161х100х2): 21.49000 UAH без ПДВ
L102, Трійник фланцевий чавунний, Ду100/100 L=360 / PN16: 3 060.64000 UAH без ПДВ
Z101, Засувка з гумованим клином чавунна фланцева, Ду100 /клин-чавун GGG50+EPDM/ PN16: 3 429.75000 UAH без ПДВ
Z101, Засувка з гумованим клином чавунна фланцева, Ду 50 /клин-чавун GGG50+EPDM/ PN16: 1 840.09000 UAH без ПДВ
Гідрант пожежний підземний Н-1,00 м (сталь): 6 149.00000 UAH без ПДВ
Підставка пожежна тупікова ППДФ Ду-100мм: 2 653.50000 UAH без ПДВ
Фланець перехідний чавунний DN 100/50: 2 463.54000 UAH без ПДВ
Прокладка фл.біконіт Ду 50 (106x57х2): 13.80000 UAH без ПДВ
Болт М16х70 оц. DIN 933: 51.77000 UAH без ПДВ
Болт М16х100 оц. DIN 933: 23.75000 UAH без ПДВ
Болт М16х120 оц. DIN 933: 27.78000 UAH без ПДВ
Болт М16х90 оц. DIN 933: 16.64000 UAH без ПДВ
Гайка М16 оц. DIN934: 10.85000 UAH без ПДВ
Шайба М16 оц. DIN125: 1.68000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 15:00
Статус:
Підписаний