-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
картонні гільзи для намотування паперу- ID: UA-2026-08-31-000583-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240259
військова частина А3796 ЄДРПОУ: 08086024ДК 021:2015: 37823900-2 Тарний картонПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 11:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
фарба,водоемульсія,снєжка (ДК 021:2015 -44810000-1 - Фарби)- ID: UA-2026-08-31-006970-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240256
Ямпільська селищна рада Шепетівського району Хмельницької області ЄДРПОУ: 04403309ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з дослідження факторів виробничого середовища на робочому місці (ДК 021:2015 – 71...×-
Послуги з дослідження факторів виробничого середовища на робочому місці (ДК 021:2015 – 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань)
- ID: UA-2026-08-31-006966-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240255
Філія "Приміська пасажирська компанія" акціонерного товариства "Українська залізниця" ЄДРПОУ: 45246390ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розроблення, підготовка, проведення та обробка результатів тестового компоненту...×-
Послуги з розроблення, підготовка, проведення та обробка результатів тестового компоненту Повторне складання ЄДКІ, Етап 1 для спеціальності «Стоматологія» ОПП «Стоматологія ортопедична»;спеціальності «Фармація, промислова фармація» інтегрований тестовий іспит «Крок М» у 2026 році на одного здобувача (вітчизняні здобувачі - громадяни України, контракт).
- ID: UA-2026-08-31-006975-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240253
Івано-Франківський національний медичний університет ЄДРПОУ: 02010758ДК 021:2015: 80430000-7 Послуги у сфері університетської освіти для дорослихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники- ID: UA-2026-08-31-006974-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240252
Комунальне підприємство Тростянецької міської ради "Чисте Місто" ЄДРПОУ: 39292239ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Губка- ID: UA-2026-08-31-006967-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240246
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25894919ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з проведення дослідження борвмісного алюмінію- ID: UA-2026-08-31-006953-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240243
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «АТОМЕНЕРГОМАШ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 26444970ДК 021:2015: 73120000-9 Послуги у сфері експериментальних розробокПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 15:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Ноутбук у комплекті з ОС Windows 11pro- ID: UA-2026-08-31-006865-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240240
Військова частина А5196 ЄДРПОУ: 26645817ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з поточного ремонту інженерних мереж холодного та гарячого водопостачання житлово...×-
Послуга з поточного ремонту інженерних мереж холодного та гарячого водопостачання житлового будинку за адресою вул. Мрії 22-Г
- ID: UA-2026-08-31-006951-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240238
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва" ЄДРПОУ: 34966254ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення поховання військовослужбовців, які загинули (померли) під час участі у бойових...×-
Здійснення поховання військовослужбовців, які загинули (померли) під час участі у бойових діях: - ритуальні послуги
- ID: UA-2026-08-31-006940-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240237
Меджибізька селищна рада Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 04404556ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміття- ID: UA-2026-08-31-006948-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240232
Відділ освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради ЄДРПОУ: 43162486ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чай каркаде, чай з м’яти, (ДК 021:2015-15860000-4 Кава, чай та супутня продукція))- ID: UA-2026-08-31-006942-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240230
Білоцерківський природничо-математичний ліцей-гімназія №16 ім. М.О.Кириленка Білоцерківської міської ради Київської області ЄДРПОУ: 25293724ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Випробування опору ізоляції електрообладнаннятп перевірка контурів захисного заземлення- ID: UA-2026-08-31-006941-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240229
ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ''НОВОДОЛИНСЬКА ГІМНАЗІЯ'' АВАНГАРДІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34312040ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи Встановлення та заміна кондиціонерів...×-
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи Встановлення та заміна кондиціонерів в адмінбудівлі Західного ТУОМ
- ID: UA-2026-08-31-006939-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240226
ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поліетиленові мішки та пакети для сміття- ID: UA-2026-08-31-006933-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240225
Відділ освіти, молоді та спорту Летичівської селищної ради ЄДРПОУ: 40231184ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяАктивна -