• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Здійснення поховання військовослужбовців, які загинули (померли) під час участі у бойових діях: - ритуальні послуги

Завершена

124 950.00 UAH без ПДВ
Номер: f67e1b6ba7ea471da3d68f43a92c63d3
Внутрішній номер закупівлі: 30240237
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-006940-a   
Замовник: Меджибізька селищна рада Хмельницького району Хмельницької області
Контактна особа: Білоус Олеся Дмитрівна +380969100545 medg_ekon@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 124 950.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Здійснення поховання військовослужбовців, які загинули (померли) під час участі у бойових діях: - ритуальні послуги
Код ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 31530, Україна, Хмельницька область, Меджибізька ТГ, Хмельницький район На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Хрущ Максим Анатолійович
Ціна пропозиції 124 950.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 14:45
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 3f692b0259c14cf8b1236b461ee30da7
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-006940-a-a1
Постачальник: ФОП Хрущ Максим Анатолійович
Номер договору: 390
Сума договору: 124 950.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Хрущ М.А.pdf
pdf
дог 390 ритуаьні послуги.pdf
pdf
обгрунтування.pdf
pdf
UA-2026-08-17-007870-a-report.pdf