-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи Встановлення та заміна кондиціонерів в адмінбудівлі Західного ТУОМ
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-006939-a
Інформація, що вимагається частиною 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі», яка не вказана в оголошенні про проведення відкритих торгів, у зв’язку із відсутністю технічної можливості, вказана у тендерній документації
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 12:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 12:00)
89 400.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
09
дн
19
год
10
хв
33
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
93036b1dd4dc42e59e0080036b0e04c8
Внутрішній номер закупівлі:
30240226
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-006939-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00100227
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, вул. С.Петлюри, 25, м. Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Лита Володимир Богданович 3800322563216 LYTA.VB@UA.ENERGY
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
89 400.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 14:35 - 07.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 14:35 - 10.09.2026 12:00
Період оскарження:
31.08.2026 14:35 - 07.09.2026 00:00
Аукціон:
з 11.09.2026 14:19
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴89 400.00 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи Встановлення та заміна кондиціонерів в адмінбудівлі Західного ТУОМ