-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з дослідження факторів виробничого середовища на робочому місці (ДК 021:2015 – 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-006966-a
Завершена
23 598.55
UAH з ПДВ
Номер:
0fb3baa855a048028e5eb9b5fc4d687b
Внутрішній номер закупівлі:
30240255
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-006966-a
Замовник:
Філія "Приміська пасажирська компанія" акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45246390
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, Привокзальна, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Герасимова Наталя Юріївна 380487271616 PPK-GERASIMOVA@ODZ.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.Номер оголошення проведених відкритих торгів з особливостями: UA-2026-05-07-002315-a від 07.05.2026.
Очікувана вартість:
23 598.55 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписТермін сплати за надані послуги настає на 21-й календарний день з дати підписання «Актів приймання-передачі наданих послуг», при умові реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування з операцій по наданню послуг, які підлягають оплаті, в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН) у встановлених чинним законодавством порядку та строки. У разі, якщо ВИКОНАВЕЦЬ не є платником ПДВ, термін сплати за надані послуги, здійснюється на 21-й календарний день з дати завершення надання послуг.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях21 календарні дні
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%
- Подіядата подання заявки
- ОписНадання Послуги проводиться протягом строку дії Договору тільки на підставі наданої письмової рознарядки Замовника, яка вважається дозволом на надання Послуги та є підтвердженням готовності Замовника до приймання Послуг.
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях122 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з дослідження факторів виробничого середовища на робочому місці (ДК 021:2015 – 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань)
Кількість
78 одиниця
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «Компанія «Центр ЛТД»
×
-
Код ЄДРПОУ:
37656348
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська область, Львів, Коперніка, 10/6а
Ціна пропозиції
23 598.55 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 14:36
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
09498fc4ccfc4a6faa8ea5c6d07bdeba
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-006966-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Компанія «Центр ЛТД»
×
-
Код ЄДРПОУ:
37656348
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська область, Львів, Коперніка, 10/6а
Номер договору:
223/2026-ППКЮ
Сума договору:
23 598.55 UAH з ПДВ
Сума договору:
19 665.46 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
21.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний