• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуга з проведення дослідження борвмісного алюмінію

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 15:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 15:00)

1 015 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
21
год
02
хв
23
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 92c063a34d1641aaa556fdf24558619f
Внутрішній номер закупівлі: 30240243
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-006953-a   
Замовник: ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «АТОМЕНЕРГОМАШ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Контактна особа: Лавор Олександр Олексійович 380502408071 lavor.oo@aem.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 73120000-9 Послуги у сфері експериментальних розробокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 015 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 14:36 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 14:36 - 08.09.2026 15:00
Період оскарження: 31.08.2026 14:36 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 15:53

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 015 000.00 Послуга з проведення дослідження борвмісного алюмінію