-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів, учнів 5-11 класів, учнів груп...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів, учнів 5-11 класів, учнів групи продовженого дня (За кодом ДК 021-2015: 55510000-8 – Послуги їдалень)
- ID: UA-2026-08-31-013587-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246760
ДЕЛЯТИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20559985ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
бензин- ID: UA-2026-08-31-013588-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246759
Районний фізкультурно-оздоровчий клуб "Колос" ЄДРПОУ: 30366181ДК 021:2015: 09132000-3 БензинЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухарі панірувальні (ДК 021:2015-15820000-2 "Сухарі та печиво, пресерви з хлібобулочн...×-
Сухарі панірувальні (ДК 021:2015-15820000-2 "Сухарі та печиво, пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів")
- ID: UA-2026-08-31-013578-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246754
РОКИТНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №2 РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25319091ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ключ для консеравації- ID: UA-2026-08-31-013579-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246753
НОВОЛЮБОМИРСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) ЗАГАЛЬНОГО ТИПУ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25314751ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сік фруктовий (код ДК 021:2015:15320000-7 Фруктові та овочеві соки)- ID: UA-2026-08-31-013581-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246752
ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у закладах загальної середньо...×-
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у закладах загальної середньої освіти (аутсорсинг)
- ID: UA-2026-08-31-013580-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246750
КЗ Грушівська гімназія Березнівської міської ради ЄДРПОУ: 25321863ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розбирання та спорудження бетонних конструкцій укриття- ID: UA-2026-08-31-013577-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246749
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА" ЄДРПОУ: 21560045ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко згущене з/б 0,370 код ДК 021:2015: 15510000-6 - Молоко та вершки.- ID: UA-2026-08-31-013576-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246748
Вознесенський професійний ліцей ЄДРПОУ: 05537259ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій способом аутсорсингу- ID: UA-2026-08-31-013575-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246747
ЛІЦЕЙ № 12 ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20559181ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт контейнерного майданчика на розі вул. Надрічна та вул. Ігоря Небося в м. Л...×-
Поточний ремонт контейнерного майданчика на розі вул. Надрічна та вул. Ігоря Небося в м. Луцьк, Волинської області
- ID: UA-2026-08-31-013574-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246746
Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради ЄДРПОУ: 34572192ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Підлогові стійки 6- рівневі стелажі- ID: UA-2026-08-31-013572-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246745
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МОЇВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "МАЛЯТКО" БАБЧИНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26242864ДК 021:2015: 39151100-6 СтелажіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Контейнер 30 літрів (ДК 021:2015 39220000-0 - Кухонне приладдя, товари для дому та господа...×-
Контейнер 30 літрів (ДК 021:2015 39220000-0 - Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування)
- ID: UA-2026-08-31-013567-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246744
KНП"Ратнівська центральна районна лікарня" ЄДРПОУ: 01982991ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2026-08-31-013573-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246743
Хмельницький університет управління та права імені Леоніда Юзькова ЄДРПОУ: 14163438ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів в закладах загальної середньої освіти Пере...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів в закладах загальної середньої освіти Перегінської селищної ради (аутсорсинг):Закерничанська гімназія Перегінської селищної ради
- ID: UA-2026-08-31-013571-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246742
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПЕРЕГІНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44133477ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Ліцею №24 Івано-Франкі...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Ліцею №24 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)
- ID: UA-2026-08-31-013570-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246741
ЛІЦЕЙ № 24 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 13654507ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-