-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій способом аутсорсингу
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013575-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
591 600.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
00
год
14
хв
27
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
f82375daacd4488f87b7292967f1b972
Внутрішній номер закупівлі:
30246747
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013575-a
Замовник:
ЛІЦЕЙ № 12 ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20559181
-
Адреса:
76014, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Кузенко +380671285623 aiiram@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
591 600.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 22:48 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 22:48 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 22:48 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 15:12
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴591 600.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій способом аутсорсингу