-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій способом аутсорсингу
Оголошено тендер
591 600.00
UAH
Номер:
a7fcbd8bdc9b47a2ad3e53db23645d92
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-015722-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЛІЦЕЙ № 12 ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20559181
-
Адреса:
76014, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЛІЦЕЙ № 12 ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20559181
-
Адреса:
76014, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
591 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій способом аутсорсингу
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
31.08.2026 21:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяІвано-Франківськ
Сума591 600.00 UAH