• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Ліцею №24 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)

1 124 970.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
12
год
37
хв
00
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 09b60c1e1f954d77b1d22f81fa90851e
Внутрішній номер закупівлі: 30246741
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-013570-a   
Замовник: ЛІЦЕЙ № 24 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Світлана ГУМЕНЮК +380985865458 svitlana231964@meta.ua http://liceum24.if.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 124 970.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 22:47 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 22:47 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 22:47 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 12:08

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 124 970.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Ліцею №24 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)