-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Ліцею №24 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)
Оголошено тендер
1 124 970.00
UAH
Номер:
1afb62e5754d4963ac400fbcb86ee274
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-015577-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЛІЦЕЙ № 24 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
13654507
-
Адреса:
76008, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ ХІМІКІВ, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЛІЦЕЙ № 24 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
13654507
-
Адреса:
76008, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ ХІМІКІВ, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 124 970.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Ліцею №24 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
31.08.2026 20:49
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Ліцею №24 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяІвано-Франківська
Сума1 124 970.00 UAH