-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у закладах загальної середньої освіти (аутсорсинг)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013580-a
Завершена
745 200.00
UAH без ПДВ
Номер:
b8ff0bb49cbc4057998ca6a328ea3a9e
Внутрішній номер закупівлі:
30246750
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013580-a
Замовник:
КЗ Грушівська гімназія Березнівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25321863
-
Адреса:
34651, Україна, Рівненська область, село Грушівка, вул. Вишнева, буд.11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Жмак Ірина Василівна +380973332015 izmak3128@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
745 200.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписПослуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у закладах загальної середньої освіти (аутсорсинг)
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у закладах загальної середньої освіти (аутсорсинг)
Кількість
8640 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Березнівський комбінат громадського харчування районного споживчого товариства
×
-
Код ЄДРПОУ:
01764604
-
Контактна особа:
Кравчук Галина Анатоліївна 0680424876
-
Адреса:
34600, Україна, Рівненська область, м. Березне, вул. Андріївська, 3
Ціна пропозиції
745 200.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 22:52
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
98cb6872fbfb49a891cd3601f9a8519b
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-013580-a-a1
Постачальник:
Березнівський комбінат громадського харчування районного споживчого товариства
×
-
Код ЄДРПОУ:
01764604
-
Адреса:
34600, Україна, Рівненська область, м. Березне, вул. Андріївська, 3
Номер договору:
8
Сума договору:
745 200.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний