-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розбирання та спорудження бетонних конструкцій укриття
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013577-a
Інформація про технічні та якісні характеристики послуг зазначена у договорі
Завершена
580 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
c21eae5c6e5f485a87eddf5e70ba699a
Внутрішній номер закупівлі:
30246749
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013577-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Масляна Інна Вікторівна 380972385782 masliana-iv@ukrposhta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45220000-5 Інженерні та будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
580 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з розбирання та спорудження бетонних конструкції укриття
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Україна, Логістичний термінал (ХАБ) Харків - Логістичний термінал (ХАБ) Дніпро
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕВЕРЕСТ БМ ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42660775
-
Контактна особа:
Шубін Олександр Борисович 380973610900 lsmhc@ukr.net
-
Адреса:
03067, Україна, Київська область, Київ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 53-А, ПОВЕРХ 4
Ціна пропозиції
580 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 22:49
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
63ad58f90ab74e7eaed62834daab3b83
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-013577-a-a1
Постачальник:
ТОВ "ЕВЕРЕСТ БМ ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42660775
-
Адреса:
03067, Україна, Київська область, Київ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 53-А, ПОВЕРХ 4
Номер договору:
310826-19Е
Сума договору:
580 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
483 333.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний