-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття вул. Соборна та вул. Європейська в м. Герца, Чернівець...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття вул. Соборна та вул. Європейська в м. Герца, Чернівецького району Чернівецької області (ямковий ремонт, забивання тріщин та просадок асфальтобетонного покриття струменевим методом з використанням машин MADPATCHER
- ID: UA-2026-08-31-011776-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245058
ГЕРЦАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 21423970ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Паливо-мастильні матеріали для заправки транспортних засобів (ПММ)- ID: UA-2026-08-31-011777-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245055
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "КРИВОРІЖТЕПЛОМЕРЕЖА" ЄДРПОУ: 03342184ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-011781-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245054
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту асфальтобетонного...×-
Послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту асфальтобетонного покриття прибудинкових територій, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, які межують з житловим фондом
- ID: UA-2026-08-31-011771-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245053
Департамент житлового господарства Вінницької міської ради ЄДРПОУ: 34849090ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 44110000-4 Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-08-31-011770-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245048
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Комп'ютерне обладнання (Миші; Клавіатури)- ID: UA-2026-08-31-011764-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245045
Черкаська обласна прокуратура ЄДРПОУ: 02911119ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забазпечення (доступ до Порталу РАД...×-
Послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забазпечення (доступ до Порталу РАДНИК у сфері публічних закупівель)
- ID: UA-2026-08-31-011769-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245043
ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з централізованого водовідведення- ID: UA-2026-08-31-011768-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245042
Національний технічний університет "Дніпровська політехніка" ЄДРПОУ: 02070743ДК 021:2015: 90430000-0 Послуги з відведення стічних водЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з калібрування цифрового тахографа транспортного засобу ЗАЗ А08В2В-30, КЕ 8441ВА- ID: UA-2026-08-31-011759-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245041
Комунальний заклад освіти "Криворізька спеціальна школа "Перлина" Дніпропетровської обласної ради" ЄДРПОУ: 26137819ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги оренда біотуалетів та супутнього обладнання (Код ДК 021:2015: 90910000-9) для забе...×-
Послуги оренда біотуалетів та супутнього обладнання (Код ДК 021:2015: 90910000-9) для забезпечення проведення веломарафону «Gran Fondo»
- ID: UA-2026-08-31-011757-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245040
ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ламінат, підкладка під ламінат, плінтус, монтажні елементи для ламінату (закінчення, з’єдн...×-
Ламінат, підкладка під ламінат, плінтус, монтажні елементи для ламінату (закінчення, з’єднання, кути зовнішні та внутрішні)
- ID: UA-2026-08-31-011763-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245039
Мобільний рятувальний центр швидкого реагування "Львів" Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 14372923ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги надання права використання примірника та пакетів оновлень (компонентів) комп'...×-
Послуги надання права використання примірника та пакетів оновлень (компонентів) комп'ютерної програми "M.E.Doc" з правом використання на рік Модуль "Звітність, локальна версія"
- ID: UA-2026-08-31-011761-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245038
ДК 021:2015: 48410000-5 Пакети програмного забезпечення для управління інвестиціями та підготовки податкової звітностіЗавершена -
-
-
Торги за правилами організатора
-
КЕП
Блоки катодної станції СКЗ – 0,63 (або еквівалент)- ID: UA-2026-08-31-011767-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245036
Закарпатська філія ТОВ "Газорозподільні мережі України" ЄДРПОУ: 45365917ДК 021:2015: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ- ID: UA-2026-08-31-011754-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245035
Львівський державний університет внутрішніх справ ЄДРПОУ: 08571995ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 19:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари- ID: UA-2026-08-31-011755-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245034
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -