• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Природний газ

Мова-українська

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 19:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 19:00)

4 078 413.50 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
22
год
13
хв
02
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 994fc9588b69404d8774d94b6a2e9fe7
Внутрішній номер закупівлі: 30245035
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-011754-a   
Замовник: Львівський державний університет внутрішніх справ
Контактна особа: Заяць Наталія Андріївна 380322954774 vztpm@lvduvs.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 4 078 413.50 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 17:34 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 17:34 - 08.09.2026 19:00
Період оскарження: 31.08.2026 17:34 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 12:07

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴4 078 413.50 Природний газ