-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
4 894 096.20
UAH
Номер:
1b0346dd05234ae890e4b6213145eca7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-005300-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Львівський державний університет внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571995
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, Львів, Львівська обл., місто Львів, ВУЛИЦЯ ГОРОДОЦЬКА, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Львівський державний університет внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571995
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, Львів, Львівська обл., місто Львів, ВУЛИЦЯ ГОРОДОЦЬКА, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
4 894 096.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Примітки:
Мова-українська
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
31.08.2026 12:16
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Для опалення навчальних та службових приміщень ЛьвДУВС, приготування їжі
-
Дата публікації:
31.08.2026 12:16
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Природний газ
Кількість
210000 метр кубічний
Період постачання
до 31.12.2026
Природний газ
Кількість
77000 метр кубічний
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1001050 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Міністерства внутрішніх справ України, підготовка кадрів закладами вищої освіти із специфічними умовами навчання
Сума4 894 096.20 UAH