-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ламінат, підкладка під ламінат, плінтус, монтажні елементи для ламінату (закінчення, з’єднання, кути зовнішні та внутрішні)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011763-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
98 732.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
05
год
12
хв
42
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
d7c723a056a048adb3d470f3e9b23daa
Внутрішній номер закупівлі:
30245039
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011763-a
Замовник:
Мобільний рятувальний центр швидкого реагування "Львів" Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
14372923
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, м. Дрогобич, вул. Спортивна, 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Руслан Костецький +380978564483 kosmonavt4487@gmail.com https://mrclviv.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
98 732.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 17:34 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 17:34 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 17:34 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 13:06
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴98 732.00 Ламінат, підкладка під ламінат, плінтус, монтажні елементи для ламінату (закінчення, з’єднання, кути зовнішні та внутрішні)