-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Паливо-мастильні матеріали для заправки транспортних засобів (ПММ)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011777-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
3 160 802.22
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
05
год
12
хв
35
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
2da50136598c427ebbe55d170e5f81ed
Внутрішній номер закупівлі:
30245055
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011777-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "КРИВОРІЖТЕПЛОМЕРЕЖА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03342184
-
Адреса:
50000, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, 50000, Україна, Дніпропетровська обл., місто Кривий Ріг, провулок Цісик Квітки, будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Відділ з публічних закупівель 380502278896 KPTSTENDER@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 160 802.22 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 17:35 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 17:35 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 17:35 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 12:17
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 160 802.22 Паливо-мастильні матеріали для заправки транспортних засобів (ПММ)