-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту асфальтобетонного покриття прибудинкових територій, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, які межують з житловим фондом
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011771-a
Завершена
190 848.00
UAH з ПДВ
Номер:
d1b6940da14746babaeca1b1da6fa056
Внутрішній номер закупівлі:
30245053
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011771-a
Замовник:
Департамент житлового господарства Вінницької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
34849090
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, Вінниця, вулиця Соборна, будинок 59
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Найчук Дмитро Сергійович 380432595293 dzgvmr2020@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги (номер закупівлі UA-2026-08-19-012023-а) через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
190 848.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях90 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту асфальтобетонного покриття прибудинкових територій, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, які межують з житловим фондом
Кількість
1 послуга
Період постачання
31.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
21100, Україна, Вінницька область, Вінниця, прибудинкові території, міжквартальні проїзди, пішохідні проходи, які межують з житловим фондом Вінницької міської територіальної громади
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Комунальне унітарне підприємство Вінницької міської ради "Технобуд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38830628
-
Контактна особа:
Міровський А.О. 380961940172
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, Вінниця, Соборна, 59
Ціна пропозиції
190 848.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 17:35
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
1ae8df2132ad43be9b129129424d7528
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-011771-a-a1
Постачальник:
Комунальне унітарне підприємство Вінницької міської ради "Технобуд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38830628
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, Вінниця, Соборна, 59
Номер договору:
118
Сума договору:
190 848.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
159 040.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 09:00
Статус:
Підписаний