-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів Бабченського ліцею Солотвинської селищної...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів Бабченського ліцею Солотвинської селищної ради ДК 021:2015 - 55320000-9 Послуги з організації харчування (конкретна назва :55321000-6 Послуги з готування їжі )
- ID: UA-2026-08-31-012331-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245611
Бабченський ліцей Солотвинської селищної ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області ЄДРПОУ: 23805676ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів закладу загальної середньої освіти Манявсь...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів закладу загальної середньої освіти Манявський ліцей Солотвинської селищної ради за ДК 021:2015 – 55320000-9 «Послуги з організації харчування» (конкретний код ДК 021:2015 – 55321000-6 «Послуги з готування їжі»).
- ID: UA-2026-08-31-012327-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245606
Манявський ліцей Солотвинської селищної ради ЄДРПОУ: 23805692ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів загальної середньої освіти Кривецької гімн...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів загальної середньої освіти Кривецької гімназії Солотвинської селищної ради за ДК 021:2015 – 55320000-9 «Послуги з організації харчування» (конкретний код ДК 021:2015 – 55321000-6 «Послуги з готування їжі»).
- ID: UA-2026-08-31-012329-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245605
Кривецька гімназія Солотвинської селищної ради ЄДРПОУ: 23805717ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів Монастирчанської гімназії Солотвинської се...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів Монастирчанської гімназії Солотвинської селищної ради за ДК 021:2015 – 55320000-9 «Послуги з організації харчування» (конкретний код ДК 021:2015 – 55321000-6 «Послуги з готування їжі»).
- ID: UA-2026-08-31-012330-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245604
Монастирчанська гімназія Солотвинської селищної ради ЄДРПОУ: 23802831ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) Лот 1 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо...×-
ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) Лот 1 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) - 40 т.; Лот 2 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) - 20 т.; Лот 3 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) - 25 т.; Лот 4 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) - 40 т.
- ID: UA-2026-08-31-012320-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245603
Головне управління Національної поліції в Житомирській області ЄДРПОУ: 40108625ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
50530000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Послуги з технічного о...×-
50530000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту паливних систем, насосів та форсунок високого тиску дизельного двигуна Baudouin в генераторі)
- ID: UA-2026-08-31-012321-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245602
Управління освіти Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 02147598ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 02:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості- ID: UA-2026-08-31-012325-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245599
ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-012322-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245596
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Оплата видатків із благоустрою населених пунктів, а саме: Послуги із заміни лобового скла...×-
Оплата видатків із благоустрою населених пунктів, а саме: Послуги із заміни лобового скла та інших скляних елементів транспортних засобів за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання»
- ID: UA-2026-08-31-012313-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245591
Комунальне підприємство "Міські дороги" ЄДРПОУ: 32642110ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44810000-1 Фарби- ID: UA-2026-08-31-012311-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245590
Державна установа «Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по місту Києву та Київській області» ЄДРПОУ: 37027405ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби- ID: UA-2026-08-31-012310-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245588
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №11 "ЖУРАВОНЬКА" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36317805ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фруктові та овочеві соки- ID: UA-2026-08-31-012314-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245587
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №7 "СОНЕЧКО" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36317810ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мапа Дніпропетровської області- ID: UA-2026-08-31-012308-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245586
Департамент екології та природних ресурсів Дніпропетровської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 38752461ДК 021:2015: 22114300-5 МапиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги у сфері охорони здоров’я різні - вимірювання рівня еквівалентної рівноважної об’єм...×-
Послуги у сфері охорони здоров’я різні - вимірювання рівня еквівалентної рівноважної об’ємної активності радону-222 у повітрі приміщень
- ID: UA-2026-08-31-012306-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245585
МАСЕВИЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ КОМБІНОВАНОГО ТИПУ "СОНЕЧКО" РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26452722ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування учнів Рівненського ліцею № 27- ID: UA-2026-08-31-012307-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245584
Управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради ЄДРПОУ: 25675242ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -