-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Оплата видатків із благоустрою населених пунктів, а саме: Послуги із заміни лобового скла та інших скляних елементів транспортних засобів за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання»
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012313-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
270 789.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
07
год
54
хв
57
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
716e94d6ef384b3187c78f3c168b042b
Внутрішній номер закупівлі:
30245591
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012313-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Міські дороги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32642110
-
Адреса:
65031, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Промислова, 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Роман Гладкий +380487882089 kpmd.trading@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
270 789.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 18:30 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 18:30 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 18:30 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 13:30
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴270 789.00 Оплата видатків із благоустрою населених пунктів, а саме: Послуги із заміни лобового скла та інших скляних елементів транспортних засобів за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання»