-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
50530000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту паливних систем, насосів та форсунок високого тиску дизельного двигуна Baudouin в генераторі)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012321-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 02:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 02:00)
20 175.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
07
год
52
хв
05
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
7f2c80b22f9648a7a63cea565b65faac
Внутрішній номер закупівлі:
30245602
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012321-a
Замовник:
Управління освіти Чернігівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147598
-
Адреса:
14013, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, просп. Перемоги, 141
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ольга КОЛИЧЕВА +380462676319 kolycheva.o@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
20 175.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 18:31 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 18:31 - 08.09.2026 02:00
Період оскарження:
31.08.2026 18:31 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 12:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴20 175.00 50530000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту паливних систем, насосів та форсунок високого тиску дизельного двигуна Baudouin в генераторі)