-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
50530000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту паливних систем, насосів та форсунок високого тиску дизельного двигуна Baudouin в генераторі)
Оголошено тендер
24 210.00
UAH
Номер:
9272660cf94444c99358bd8a9599f7a1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-014771-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти Чернігівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147598
-
Адреса:
14013, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, просп. Перемоги, 141
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління освіти Чернігівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147598
-
Адреса:
14013, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, просп. Перемоги, 141
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
24 210.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
50530000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту паливних систем, насосів та форсунок високого тиску дизельного двигуна Baudouin в генераторі)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 18:26
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧернігів
Сума24 210.00 UAH