-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Водоемульсія, колор, грунт-емаль, фарба- ID: UA-2026-08-31-005336-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238629
ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту двигуна- ID: UA-2026-08-31-005335-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238628
КУ "Місцева пожежна охорона" Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області ЄДРПОУ: 45865445ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з опломбування та приймання в експлуатацію вузла обліку газу на об’єкті Замовника:...×-
Роботи з опломбування та приймання в експлуатацію вузла обліку газу на об’єкті Замовника: «Реконструкція системи газопостачання котельні «***» за адресою: вул.***, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область»
- ID: UA-2026-08-31-005334-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238627
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "КРИВОРІЖТЕПЛОМЕРЕЖА" ЄДРПОУ: 03342184ДК 021:2015: 45350000-5 Механо-монтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тример до коси- ID: UA-2026-08-31-005338-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238625
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОСПОДАРОЧКА 1812" ЄДРПОУ: 40912704ДК 021:2015: 16310000-1 КосаркиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакети для сміття. Код ДК 021:2015 - 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміття- ID: UA-2026-08-31-005328-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238622
Відділ культури Трускавецької міської ради ЄДРПОУ: 02229209ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 39220000-0 — Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для...×-
ДК 021:2015: 39220000-0 — Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Валік Мультиколор – 5 шт., Макловиця 30*70 – 3 шт., Мітла пластмасова – 17 шт., Ручка для валика – 2 шт., Щітка малярна 40 мм - 3 шт., Щітка графітова – 5 шт., Щітка малярна – 5 шт., Щітка флейцева груба– 3 шт.)
- ID: UA-2026-08-31-005323-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238621
ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 45310000-3 Електромонтажні роботи (Встановлення системи та засобів оповіщенн...×-
ДК 021:2015 45310000-3 Електромонтажні роботи (Встановлення системи та засобів оповіщення та інформування населення в приміщеннях будівлі КНП ММР «МЛ № 3» за адресою: м. Миколаїв, вул. Космонавтів, 97)
- ID: UA-2026-08-31-005331-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238619
Комунальне некомерційне підприємство Миколаївської міської ради «Міська лікарня № 3» ЄДРПОУ: 04592434ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Камера- ID: UA-2026-08-31-005325-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238615
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41830544ДК 021:2015: 19510000-4 Гумові виробиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Обладнання з водопідготовки- ID: UA-2026-08-31-005320-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238613
ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-08-31-005318-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238612
Військова частина А3130 ЄДРПОУ: 26614248ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обойма d16- ID: UA-2026-08-31-005332-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238610
Заклад дошкільної освіти №1 “Веселка” Красилівської міської ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 35582620ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Охоронні послуги- ID: UA-2026-08-31-005316-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238609
Ліцей №36 м. Житомир ім. Я.Домбровського ЄДРПОУ: 20425865ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
видатки із благоустрою населених пунктів (відро оцинковане)- ID: UA-2026-08-31-005307-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238606
Комунальне підприємство "ЗАТИШНЕ МІСТО" ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37085410ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії- ID: UA-2026-08-31-005299-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238605
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗВЯГЕЛЬСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01991820ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергіїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра- ID: UA-2026-08-31-005297-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238604
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40506248ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-