• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуга із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії

Завершена

15 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 97615a711d0e41fc8830af8bcf74ffb0
Внутрішній номер закупівлі: 30238605
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-005299-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗВЯГЕЛЬСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Лариса Лобащук +380971517692 lobachyk@ukr.net https://zvyageltmo.com/zakupivli
Класифікатор ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергіїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Абзац 4 підпункту 5 пункту 13 Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» встановлює, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, може проводитись без застосування відкритих торгів у разі відсутності конкуренції з технічних причин. Відповідно до частини 2 статті 5 Закону України «Про природні монополії» від 20.04.2000 №1682-ІІІ зведений перелік суб’єктів природних монополій ведеться Антимонопольним комітетом України на підставі реєстрів суб’єктів природних монополій у сфері житлово-комунального господарства, що формуються національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, а в інших сферах, у яких діють суб’єкти природних монополій, — національними комісіями регулювання природних монополій у відповідній сфері або органами виконавчої влади, що здійснюють функції такого регулювання до створення зазначених комісій. АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО"(код ЄДРПОУ 22048622) включено до зведеного переліку суб’єктів природних монополій на території Житомирської області, а також частково РІВНЕНСЬКОЇ, ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ТА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ (ПООБ’ЄКТНИЙ ПЕРЕЛІК СИСТЕМИ РОЗПОДІЛУ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ) відповідно до ПОСТАНОВИ НКРЕКП ВІД 16.11.2018 № 1441, тому Акціонерне товариство "Житомиробленерго" є монопольним надавачем послуг з розподілу електричної енергії та супутніх послуг з компенсації перетікань реактивної електричної енергії на регіональному ринку передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами. Враховуючи вищевикладене, КНП «Звягельська багатопрофільна лікарня» ЗМР як замовник, через відсутність конкуренції з технічних причин, не має можливості закупити послуги із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії в інших постачальників, тому необхідно здійснити закупівлю послуги із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів. Документальне підтвердження відсутності конкуренції з технічних причин: 1.Закон України «Про природні монополії» 2.Витяг зі зведеного переліку суб’єктів природних монополій. 3.Постанова НКРЕКП від 16 листопада 2018 р. № 1441 «Про видачу AT "ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО" ліцензії з розподілу електричної енергії та анулювання ліцензій з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами і постачання електричної енергії за регульованим тарифом» 4. Наказ МІНІСТЕРСТВА ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ від 06.02.2018 № 87 «Про затвердження Методики обчислення плати за перетікання реактивної електроенергії».
Очікувана вартість: 15 000.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуга із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії
Код ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергії
Кількість 20000 кіловар-година
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 11700, Україна, Житомирська область, Звягельський р-н, м. Звягель, вул. Наталії Оржевської, 13 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО"
Ціна пропозиції 15 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 13:27
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 5e838b2b80254c4fbb65d2f19e071b37
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-005299-a-a1
Постачальник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО"
Номер договору: 432
Сума договору: 15 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 12 500.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Послуга із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії: 0.75000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 10:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір № 432 від 31серпня 2026 року.pdf
pdf
vidomosti_z_yedynogo_derzhavnogo_reyestru_20062023.pdf